KONST / Litografier / Färglitografi 13746175
nr 1374 6175
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 23/360, snöplogen, bladets mått: 54x59, oramat löst blad
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:31:44
22/1 11:03:48
500 kr
25/1 19:26:44
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund